Inwestycja w ziemię! Działki inwestycyjne Katowice

Najlepszym sposobem inwestowania pieniędzy w dzisiejszych czasach jest inwestycja w ziemię. W przeciwieństwie do budynków, ziemia nie traci na wartości, a przynajmniej nie aż tak. Każdy budynek trzeba od czasu do czasu remontować, a to koszty. Można oczywiście naszą nieruchomość wynająć ale nie zawsze jest to takie łatwe.

Jak więc inwestować?
Inwestycja w ziemię nie oznacza, że nasza ziemia musi leżeć zarastać trawą. Działki inwestycyjne kupuje się z reguły po to, aby wybudować tam jakąś nieruchomość, która będzie naszą inwestycją, lub po to, aby sprzedać ziemię drożej z sporym zyskiem. Katowice są takim miastem, gdzie działki inwestycyjne są naprawdę drogie. Gdy komuś już uda się kupić taki kawałek ziemi za przyzwoite pieniądze, to może być pewnym, że prędzej czy później sporo zarobi. Zresztą dziś w Katowicach tak naprawdę każda działka inwestycyjna jest jak na wagę złota.

Ile ziemia kosztuje?
Ziemia w dużym mieście jest koszmarnie droga i trudno jest podać jej przedział cenowy. Tak naprawdę wiele zależy od lokalizacji i zagospodarowania przestrzennego. Z reguły ceny działek nie schodzą poniżej kilkuset tysięcy złotych. Mowa oczywiście działkach inwestycyjnych w Katowicach.

Author: dach-komplex.pl