Nowy dom

Nowa miłość, zaręczyny, ślub i wesele. Tylko pozostaje pytanie, co później, gdzie mieszkać? Wynajem, a może kątem u rodziców? Zakup czegoś do remontu? Zapada decyzja. Dom

Nowy dom – budowa

Od czego zacząć, zakup niewielkiej działki poza miastem, by w przyszłości dzieci miały chwilę wytchnienia od pędzącego życia, spalin, zanieczyszczeń. Teraz można pomyśleć o projekcie. Setki ofert w Internecie, tysiące propozycji, jednak czy szukasz tego czegoś? Chcesz coś indywidualnego, ze swoimi pomysłami? Może warto zdecydować się na architekta, który nie tylko pomoże zrealizować wasze marzenia, a także załatwi sporo kwestii formalnych? Zapada, dogłębnie przemyślana decyzja. Kandydat wybrany, projekt przedyskutowany. Wielkie oczekiwania. Budowa to nie takie małe przedsięwzięcie, spora gotówka, dość dużo wydatków. Warto pamiętać, że fundamenty, ściany i dach to dopiero początek, a gdzie okna drzwi i wszystkie instalacje. Niczego nie można przeoczyć, przecież za rok nie będziesz znów czegoś zmieniać, szkoda nowych tynków i podłóg.
To jednak trudne sprawy, najprzyjemniejszy przychodzi moment gdy zaczniemy się urządzać. Kolor ścian i firan, nowe rolety, meble, oświetlenie. A tak zapomniałam, warto dobrać odpowiednią podłogę. Panele, a może deska podłogowa, parkiet, płytki. Możliwości jest wiele, jasna, ciemna, modna starego typu. Łazienka? Prysznic czy wanna, duża czy mała. A może jedno i drugie. Garderoby, o tak tutaj można zaszaleć, półeczki, wieszaczki. Każdy obecnie znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 

Author: dach-komplex.pl