Simon 54 – linia osprzętu elektrycznego dla wymagających użytkowników

Funkcjonalność, doskonały wygląd i duża trwałość – tymi słowami można określić osprzęt elektryczny z linii Simon 54. Co konkretnie w jej ramach tej serii producent? Czemu warto wybrać te włączniki, ramki i gniazdka elektryczne? Wyjaśniamy to w nowym artykule.

Simon 54 – wysokiej jakości osprzęt elektryczny z bogatą kolorystyką

Seria Simon 54 wyróżnia się najwyższą jakością i funkcjonalnością, do których marka Kontakt-Simon zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów. Wielkość klawiszy została dobrana tak, by zapewnić bezproblemową obsługę, a starannie dobrane materiały i najwyższa precyzja wykonania gwarantują długą, bezproblemową eksploatację. Na uwagę zasługuje również zróżnicowana paleta kolorów ramek, dzięki której bez problemu dobierzemy model dopasowany do naszej wizji wnętrza oraz koloru i sposobu wykończenia ściany. 

Gniazdo wtyczkowe pojedyncze – proste w montażu mechanizmy 

Każdy produkt z linii Simon 54 Premium to osprzęt wysokiej jakości. Niezawodne gniazdka posiadają przesłony torów prądowych, dzięki czemu zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym. Gniazda z klapką bryzgoszczelną sprawdzają się doskonale w łazienkach i kuchniach, chroniąc przed kontaktem z wodą. W serii można znaleźć szeroki wybór osprzętu, dzięki któremu stworzycie kompleksową instalację dostosowaną do specyfiki nowoczesnego domu. W jej skład wchodzą między innymi:
  • gniazdka elektryczne: pojedyncze, podwójne, z klapką bryzgoszczelną;
  • gniazda teleinformatyczne umożliwiające podłączanie przewodów telefonicznych;
  • gniazda USB ułatwiające ładowanie urządzeń elektronicznych bez konieczności zastosowania dedykowanych ładowarek;
  • gniazda antenowe umożliwiające przesył sygnału radiowego, satelitarnego i telewizyjnego;
  • gniazda HDMI przeznaczone do podłączania kabli HDMI, np. do komputera czy laptopa;
  • gniazda głośnikowe umożliwiające tworzenie profesjonalnej sieci sprzętu audio w domowych warunkach.

Oferta Simon obejmuje także inne produkty – np. wyłączniki na klucz, sterowniki roletowe, wyłączniki hotelowe oraz regulatory temperatury do maty grzewczej.

Wykończenie powierzchni wyróżniające się szlachetną formą 

Oczywiście za wyborem produktów z linii Simon 54 przemawia nie tylko duże zróżnicowanie produktów. Pozostałe zalety tej serii to:
  • estetyka: seria Simon 54 wyróżnia się szlachetną formą oraz bogatą paletą kolorystyczną, obejmującą m.in. antracyt, złoty mat, biel, srebrny mat, czarny mat, brązowy mat. To sprawia, że produkty nie tylko są funkcjonalne, ale także stanowią elegancką dekorację wnętrza;
  • bezproblemowy montaż: mechanizmy osprzętu z serii Simon 54 są skonstruowane w ten sposób, by umożliwiać montaż zarówno w pionie, jak i w poziomie, co zwiększa elastyczność przy aranżacji wnętrza. Nowoczesne rozwiązania, takie jak metalowe mocowanie osprzętu, wzmocniony mostek czy specjalne otwory czynią ponadto montaż precyzyjnym i łatwym.

Nowoczesna linia osprzętu elektro – sprawdź linię produktów Simon 54

Urządzenia z serii “Simon 54” są bardzo wszechstronne i mogą być stosowane we wnętrzach różnego typu. Elegancki, dopracowany w każdym calu design sprawia, że doskonale gniazdka i wyłączniki doskonale prezentują się zarówno w domach, jak i w biurach, restauracjach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Duża różnorodność oferty, która obejmuje m.in. gniazdka elektryczne, gniazda teleinformatyczne i gniazda audio sprawia, że ta seria może być stosowana w różnych przestrzeniach i dostosowana do potrzeb niemal wszystkich użytkowników.

 

Author: dach-komplex.pl