Płaski dach to nie problem! Termoizolacja dachu płaskiego

Posiadając w swoim domu płaski dach wiele osób uważa, że termoizolacja jest trudna. Tak naprawdę przy dzisiejszych technikach jakie spotykamy w budownictwie nic nie jest trudne i niemożliwe. Wystarczy poszukać fachowców, którzy znają się na danej pracy, a wszystko uda się wykonać jak należy.

Termoizolacja pianą natryskową

Termoizolacja dachu płaskiego może zostać wykonana na przykład za pomocą piany natryskowej. Jest to naszym kraju dosyć nowe rozwiązanie ale w innych państwach spisuje się ten sposób świetnie od bardzo wielu lat. Piana w przeciwieństwie do wełny czy styropianu jest w stanie dotrzeć w każdy, nawet najtrudniejszy w dostępie zakamarek. W przypadku płaskich dachów takich problemów zazwyczaj nie ma, warto jednak na pianę się zdecydować.

Jaki jest koszt takiej inwestycji, usługi?

Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnych fachowców. Z reguły trzeba liczyć się z kosztem około 45-50 złotych za metr kwadratowy. Czy jest to dużo? Każdy musi sobie na takie pytanie odpowiedzieć samemu. Patrząc na to, że właściwości termoizolacyjne piany natryskowej są naprawdę świetne, to cena nie wydaje się być bardzo wygórowaną.

Author: dach-komplex.pl