Docieplenie dachu domu – docieplenie stropodachu granulatem.

Każdy dach, stropodach trzeba ocieplić. Lepiej jest zrobić to wcześniej niż później, niestety nie wszyscy przykładają do tego należytą uwagę. Oczywiście później odbija się to przysłowiową czkawką, ale i tak nadal spora grupa osób remontująca bądź budująca swoje domy nie dba o należyte docieplenie stropodachu.

Czym docieplić?

Docieplenie stropodachu granulatem jest ciekawym rozwiązaniem, z którego wiele osób decyduje się skorzystać. Szczególnie docieplenie granulatem doskonale sprawdza się w starych domach, gdzie ciężko dziś dostać się w niektóre zabudowane miejsca w okolicach stropu i dachu. Wtedy wystarczy profesjonalna firma, która posiada odpowiedni sprzęt, a ocieplenie zostanie wykonane i spełni nasze oczekiwania.
Granulat jest wsypywany pod ciśnieniem za pomocą specjalnych węży. Dzięki temu dotrze w te miejsca, w które nie mielibyśmy możliwości dojść bez rozbiórki części dachu. Jeśli mamy możliwość wykonać dobre ocieplenie podczas budowy domu, to warto to jak najbardziej zrobić i nie żałować materiału wysokiej jakości i pieniędzy. Jeśli jednak mieszkamy w starym domu, to docieplenie stropodachu granulatem może okazać się jedynym sensownym rozwiązaniem.

Author: dach-komplex.pl