Drewniany dom dla każdego – domki drewniane ceny.

Nie każdy może pozwolić sobie na murowany dom, który kojarzy się nam z trwałością. Niektórzy niestety nie mają na tyle pieniędzy, żeby w ogóle myśleć o tego typu inwestycji. Dla takich osób istnieje jednak alternatywa, którą jak najbardziej warto się zainteresować. Tą alternatywą są na pewno domki drewniane, które buduje się nawet w ciągu kilku miesięcy, a czasem tygodni.

Jaki jest koszt takiego domku?

W zależności od wielkości, domki drewniane ceny mają naprawdę różne. Za nie duży domek około 40-50 metrów kwadratowych trzeba zapłacić od 60-70 tysięcy złotych w górę. Są to z reguły domki letniskowe, które niezbyt nadają się do zimowania. Oczywiście po stosowanych przeróbkach i montażu pieca do ogrzewania, można w takim domku próbować przetrwać zimę. Czy będzie to jednak komfortowe? Tego nie wiadomo.
Duże domki drewniane to koszt od około 200 tysięcy złotych w górę. Mowa w tym przypadku o domu, który będzie z powodzeniem mógł zastąpić dom murowany. Może nie przetrwa on setek lat, ale czy w dzisiejszym budownictwie naprawdę o to chodzi? Dziś odchodzi się stopniowo od budowania dla kolejnych pokoleń!

Author: dach-komplex.pl